Zabezpečovací systémy

Z oblasti slaboproudu realizujeme:

EZS - Elektronické zabezpečovací signalizace

Elektronické zabezpečovací systémy jsou v současné době stále více vyhledávány pro ochranu a zabezpečení majetku proti zcizení resp. poškození nebo zničení. Velkou předností těchto systémů je jejich snadné přizpůsobení požadavkům uživatele. Projekty zpracováváme tak, aby byla zajištěna možnost postupného rozšiřování a integrace systému.
Realizujeme zakázky v rozsahů bytů, rodinných domů, malých kanceláří až po velké sklad.areály, nákupní centra, banky a podniky. Provádíme instalace a servis systémů EZS DSC, Paradox, Microtech, Jablotron.

PTV (CCTV) - Systémy průmyslové televize

Hlavní funkce systémů průmyslové televize:

  • prevence kriminality
  • identifikace osob a objektů
  • dohled nad technologickými postupy a dodržování bezpečnosti práce
  • sledování dopravních situací

Nabízíme celou řadu systémů kamerového sledování včetně dnes již standardně digitálního záznamu od nejjednodušších sestav a systémů pro sledování obchodů, prodejen, okolí RD a jiných prostor, až po vyspělé průmyslové systémy. Instalujeme také skryté kamerové systémy.

EPS - Elektrická požární signalizace

Elektronické protipožární systémy slouží pro ochranu majetku vzhledem k možnému vzniku požáru. V projektech pamatujeme na to, aby tyto systémy velice přesně a rychle lokalizovaly místo vzniku požáru a to včetně možnosti uvědomit příslušné orgány a bezpečnostní složky. Provádíme instalace a servis systémů EPS Siemens, Schrack, Esser, Lites.

TL - Telekomunikační zařízení

Naše nabídka začíná u dodávek telefonních přístrojů, faxů, záznamníků a jiné telekomunikační techniky, pokračuje přes dodávky a montáže malých telefonních ústředen v libovolné konfiguraci a končí u telefonních ústředen středního rozsahu. V našem sortimentu dodávek jsou ústředny analogové i digitální od renomovaných a mnoha lety prověřených výrobců.

STA/ SAT - společná televizní anténa, satelitní antény

Nabízíme zákazníkům dodávky a montáže STA pro příjem TV,VKV a satelitních programů podle individuálních požadavků v libovolném rozsahu. V nabídce máme systémy skupinového příjmu i individuálního příjmu.

DT, VDT

Instalujeme domácí telefony a videotelefony (elektrické vrátníky) v libovolné konfiguraci a rozsahu podle požadavků zákazníků. Nejčastěji námi montované systémy : FERMAX, URMET, TESLA.

Systémy kontroly vstupu – SKV, Stravovací systémy

Instalujeme systémy SKV a to počínaje celou škálou výrobců kódových zámků a konče kartovými systémy. Používáme technologii magnetických, čipových a bezkontaktních karet.Tyto systémy dodáváme s příslušným softwarem pro nastavení přístupových práv,vyhodnocení a evidencí docházky.

Počítačová síť

Dodáváme a instalujeme počítačové sítě libovolného rozsahu a typu.V současné době je nejvíce využívaná strukturovaná kabeláž kategorie 5e - 100Mb/s. V rámci dodávky rozvodu jsme schopni dodat i aktivní prvky dle Vaší specifikace a požadavků. Výrobci nejdodávanějších systémů: BELDEN, CISCO, 3COM, SOLARIX, RIT, PANDUIT.